Firma SC Johnson Polska uznana najlepszym miejscem pracy

RACINE, stan Wisconsin, 31 marca 2016 -- Firma SC Johnson Polska zajęła 14 miejsce w rankingu instytutu oceniającego miejsca pracy Great Place to Work® Institute–

Wyróżnienie przez organizację Great Place to Work® Institute odzwierciedla ciężką pracę i oddanie SC Johnson Polska na rzecz tworzenia kultury szczerości i szacunku, kultury, w której każdy może odnieść sukces – skomentował wynik Fisk Johnson, prezes i główny dyrektor wykonawczy firmy SC Johnson. – Składam gratulacje wszystkim w SC Johnson Polska za uzyskanie tego wyróżnienia podkreślającego wasze oddanie na rzecz tworzenia lepszego miejsca pracy – dodał prezes.

Coroczny ranking najlepszych miejsc pracy publikowany jest na podstawie wyników losowo rozesłanych ankiet pracowniczych, oceny kultury miejsca pracy na bazie regulaminów i filozofii zatrudnienia oraz innych dodatkowych dokumentów.

Poza najnowszym wynikiem w 2016 r. firma SC Johnson zdobyła uznanie instytutu Great Place to Work® Institute także i w innych krajach, włączywszy Włochy, Niemcy i Wenezuelę. W 2015 r. natomiast firma SC Johnson już po raz 27. znalazła się na liście 100 najlepszych firm dla pracujących mam opublikowanej przez magazyn „Working Mother". Firma uzyskała także najwyższy, 100-procentowy wynik w indeksie równouprawnienia w miejscu pracy prowadzonym przez organizację Human Rights Campaign.

O SC Johnson

Firma SC Johnson to przedsiębiorstwo rodzinne z oddaniem pracujące nad ofertą innowacyjnych produktów wysokiej jakości, przy jednoczesnym tworzeniu jak najlepszych warunków do pracy i długofalowym zaangażowaniu w ochronę środowiska i wsparcie społeczności, z którymi się styka. Siedziba firmy, jednego z największych na świecie producentów środków czystości i organizacji domu, odświeżaczy powietrza, walki ze szkodnikami i pielęgnacji obuwia oraz rozwiązań na skalę profesjonalną, znajduje się w USA. Firma jest producentem znanych marek takich, jak GLADE®, KIWI®, OFF!®, PLEDGE®, RAID®, SCRUBBING BUBBLES®, SHOUT®, WINDEX® i ZIPLOC® w USA i nie tylko, oraz marek na rynkach poza USA, włączywszy AUTAN®, TANA®, BAMA®, BAYGON®, BRISE®, KABIKILLER®, KLEAR®, MR MUSCLE® i RIDSECT®. Firma mogąca poszczycić się ponad 130-letnią tradycją przynosi rocznie 10 miliardów dolarów przychodu i zatrudnia około 13 tysięcy pracowników na całym świecie. Produkty firmy można znaleźć praktycznie w każdym kraju. www.scjohnson.com